0


بانک اطلاعات پزشکان کشور
تعداد: 170000 شماره موبایل
قیمت : 2,500,000 تومان
بانک اطلاعات پزشکان کشور

لیست پزشکان کشور

لیست پزشکان کشور در سایت ما بسیار جامع است اما رضایت کاربران عزیز برای ما در الویت است، پس اگر شما خواستار اطلاعات لیست پزشکان کشور و شهرستان یا استان خاصی هستید و یا به دنبال پزشک متخصص رشته ی پزشکی خاصی هستید، تمامی این اطلاعات را به صورت جداگانه و با هزینه ی عالی از ما خریداری کنید. علاوه بر این، برای کاربرانی که خواهان کامل پکیج لیست پزشکان کشور هستند تخفیف ویژه ای قرار دادیم تا بتوانند بدون دردسر صاحب اسامی پزشکان کشور شوند.

قیمت اصلی این پکیج کامل در ایران بالاتر از 10 میلیون تومان می باشد ولی ما برای رضایت شما و کم کردن هزینه های اضافی از دوش شما قیمت لیست شماره موبایل پزشکان را دو میلیون و پانصد هزار تومان در نظر گرفته ایم. اگر می خواهید دو یا چند نوع از این اطلاعات را خریداری کنید، پس با ما در ارتباط باشید تا بتوانید از تخفیفات ما بهره مند شوید. هدف ما از این همه تخفیف، دسترسی آسان کاربران و مردم عزیز کشورمان به این اطلاعات و محتوای ارزشمند است. تنها کمکی که در این شرایط رقابتی و بازاریابی سخت می توانیم به شما عزیزان بکنیم این است که با ارائه ی تخفیفات عالی لیست شماره پزشکان کشور را در اختیار شما بگذاریم تا از هزینه های اضافی تبلیغات شما بکاهیم و سود آوری شما را افزایش دهیم.

لیست پزشکان کشور

پیشنهاد جالب دیگری برای پر رونق شدن کسب و کار شما داریم، شما با استفاده از لیست پزشکان کشور می توانید پزشکان را به شبکه های اجتماعی خود از جمله تلگرام دعوت کنید تا آن ها بتوانند در کانال شما از تبلیغات و خدمات شما استفاده کنند.

شما با استفاده ازتکنیک ها و اطلاعاتی که در دست دارید می توانید با پزشکان تماس حاصل کرده و نظر آن ها را جلب کنید. اگر شما روی هدفتان تمرکز بیشتری کنید و تداد اعضای کانال شبکه های اجتماعی خود را 10 هزار یا بیشتر کنید، دیگر هیچ نیازی به تبلیغ ندارید؛ زیرا شما کانالی را به وجود آورده اید که 10 هزار پزشک در آن عضو هستند. به زبان ساده شما با این اعضا برای خود برند معتبری ساخته اید و این یک کارخانه ی پولسازی برای شماست. با یک مثال ساده مسئله را برای شما روشن تر می کنیم. شما به ما اعتماد کرده و پکیج لیست پزشکان کشور را از ما خریداری می کنید، با در اختیار داشتن اسامی پزشکان ایران با آن ها از راه های مختلفی مانند، ارسال پیام کوتاه یا از طریق تماس تلفنی،از راه کانال های تلگرامی و یا پست های اینستاگرام ارتباط برقرار می کنید و آن ها را با محصولات و یا خدمات ارائه شده آشنا می سازید.

لیست شماره پزشکان کشور

ما فرض می کنیم که افراد بازاریاب شما و یا شخصی که به عنوان منشی شما کار می کند شخصی مبتدی و غیر حرفه ای است و توانایی برقرار ارتباط عالی با مشتری را ندارد. تجربیات چندین ساله به ما نشان داده است که از هر 200 نفری که خدمات و محصولات به آن ها پیشنهاد می شود 1 الی 7 نفر از این افراد جذب خدمات یا محصول مورد نظر می شوند.

ما در هر صورت بدترین شرایط را در نظر میگیریم یعنی از هر 200 نفر تنها 1 نفر جذب خواهد شد. با 150 هزار شماره و اطلاعاتی که در اختیار دارید در پایان این بازاریابی شما بالای 100 نفر در بدترین حالت مشتری دارید، که توسط پکیج لیست پزشکان کشور جذب مجموعه ی شما شده اند و اگر از محصولات و یا خدمات شما راضی باشند بدون شک مشتری دائم شما خواهند شد. در این حالت شرکت یا ارگان شما دیگر نیازی به تبلیغ ندارد. 750 نفر که جذب شما شده اند سودی غیر قابل باور برای شرکت یا ارگان شماست.

اسامی پزشکان کشور

کسانی که پکیج اسامی پزشکان کشور را از ما خریداری کرده اند در حالت های بد هزار نفر را از طریق پیام کوتاه عضو کانال های خود کرده و درآمد های خوبی کسب کرده اند. اگر این موضوع برای شما دور از ذهن است با ما تماس بگیرید تا همکاران ما تمام مستندات این مشتریان را برای شما ارسال کنند.

شما می توانید با داشتن اسامی پزشکان کشور در زمینه ی شغلی خود در مدت زمان کوتاهی پیشرفت کنید و همانند دیگر مشتریان ما موفقیت را با دستان خود لمس کنید. برای رسیدن به تمام این رویا ها باید ارزش و قدرت این پکیج را درک کرده و به آن ایمان داشته باشید.فراموش نکنید که هیچ کاری بدون تلاش و پشتکار به ثمر نمی رسد، البته در این میان برنامه ریزی و هدف مشخص را از یاد نبرید که کلید موفقیتتان را از دست ندهید.

لیست پزشکان ایران گنجینه ای با ارزش است که ما آن را در اختیار شما مشتریان عزیز برای پیشرفت های روز افزون گذاشته ایم. برای دریافت تخفیفات و اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید تا بهترین ها را به شما معرفی کنیم.

اسامی پزشکان کشور


بانک اطلاعات پزشکان کشور
تعداد: 170000 شماره موبایل
قیمت : 2,500,000 تومان
بانک اطلاعات پزشکان کشور

لیست پزشکان