0


شماره پزشکان رادیولوژی و سونوگرافی
تعداد: 140 شماره موبایل
قیمت : 50,000 تومان
شماره پزشکان رادیولوژی و سونوگرافی

شماره موبایل پزشکان رادیولوژی و سونوگرافی

شماره موبایل پزشکان رادیولوژی و سونوگرافی به صورت یک لیست کامل و با اطلاعات دقیق است که نیاز شما را برای دسترسی به تمامی شماره تلفن های مرتبط با شماره تلفن رادیولوژی و سونوگرافی بر طرف می سازد و اگر می خواهید به این فایل استثنائی یعنی شماره مراکز و کلینیک سونوگرافی و تصویر برداری دسترسی داشته باشید با ما در ادامه مطلب همراه شوید و لیست شماره مراکز سونوگرافی و رادیولوژی تمامی اطلاعات مرتبط با پزشکان رادیولوژیست مانند: نام، تخصص، شماره تلفن همراه، ایمیل و رشته تحصیلی را در بر دارد و نکته قابل توجه و مهم در این فایل درصد خطای بسیار پایین (5 درصد) آن است و بانک اطلاعات رادیولوژی و سونوگرافی ، شامل تمامی اطلاعات مهمی است که برای ارتباط با پزشکان سراسر کشور به آنها نیاز خواهید داشت.

تعداد شماره های ثبت شده: 148 شماره موبایل

مبلغ: 50 هزار تومان

فایل اطلاعاتی مهمی که از اطلاعات تماس جامعه پزشکی سونوگرافی تهیه و تدوین شده و بر اساس تخصص و محدوده جغرافیایی دسته بندی شده است و اهمیت سلامت جسم و روح انسان به حدی است که نمی توان هیچ منطقه و محدوده ای را بی نیاز از پزشک تصور کرد و کشور ایران از بیش از 230 هزار پزشک متخصص و پزشک عمومی برخوردار بوده و از این نظر، برای تبلیغات شرکتها مفید به شمار می رود و با توجه به موقعیت تبلیغات جدید تبلیغات ، دسترسی به اطلاعات پزشکان این مراکز سونوگرافی و رادیولوژی ، نه تنها برای مردم همان منطقه، بلکه برای مردم سایر نواحی نیز از اهمیت ویژه ای برخوردارند. علاوه بر در نظر گرفتن نیاز شرکتها برای معرفی محصول و خدماتشان، کسانی که در زیر مجموعه علوم پزشکی تحصیل می کنند یا مشاغلی که وابسته به علوم پزشکی هستند نیز به اطلاعات ارتباطی با پزشکان نیاز خواهند داشت.

از این رو، این فایل برای کمک به مشاغلی که با حرفه پزشکی در ارتباط هستند نیز مورد استفاده و مفید خواهد بود. اطلاعات عمومی و شماره تلفن سونوگرافی ها و رادیولوژی ها در این پکیج اطلاعاتی به بهترین و دقیق ترین شیوه جمع آوری شده تا برای عموم به راحتی قابل استفاده باشد. نکته قابل توجه در مورد این پکیج اطلاعاتی این است که توسط تیم مرتبط به صورت منظم و پی در پی و منطبق با نیاز به روز رسانی شده و قابل استفاده است.

شماره موبایل پزشکان رادیولوژی و سونوگرافی

شماره تلفن سونوگرافی های کشور

شماره تلفن سونوگرافی های کشور ، به صورت کاملا حرفه ای و دقیق توسط تیم تخصصی و مطلع تهیه و تدوین شده و شامل اطلاعات تماس سونوگرافی های تهران، شماره سونوگرافی های کرج، شماره سونوگرافی های مشهد، شماره سونوگرافی های تبریز، شماره سونوگرافی های شیراز، شماره سونوگرافی های اصفهان و سایر استهانها است.

ویژگی خاص این بانک اطلاعاتی شماره تلفن سونوگرافی های کشور دقت و درستی بالا، تعداد زیاد شماره های ضبط و ثبت شده به صورت معتبر و درست، آپدیت شده با آخرین اطلاعات مخابراتی، دسته بندی شده در گروه های مختلف و مورد نیاز، ارزان و به صرفه بودن آن است.

شماره تلفن سونوگرافی های کشور به راحتی قابل تهیه بوده و تمامی نیاز شما را برای ارتباط با پزشکان و دندانپزشکان برطرف می سازد و با استفاده از بانک اطلاعات سونوگرافی و رادیولوژی کشور می توانید با ارسال پیامک یا تماس تلفنی به راحتی با پزشکان مورد نظر ارتباط برقرار کنید و برای خرید این محصول بی نظیر و استثائی و دسترسی به بانک اطلاعاتی و شماره تماس سونوگرافی و رادیولوژی کشور با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار کرده و از مشاوره رایگان نیز بهره مند شوید.

شماره تلفن سونوگرافی های کشور


شماره پزشکان رادیولوژی و سونوگرافی
تعداد: 140 شماره موبایل
قیمت : 50,000 تومان
شماره پزشکان رادیولوژی و سونوگرافی

لیست پزشکان