0


شماره جراحان تهران
تعداد: 2800 شماره موبایل
قیمت : 250,000 تومان
شماره جراحان تهران

شماره موبایل جراحان تهران

شماره موبایل جراحان تهران و شماره تلفن پزشکان جراح تهران ابزاری بانک اطلاعاتی است برای تبلیغات که بانک اطلاعات جراحان تهران ، مجموعه ای متشکل از اطلاعات شخصی و حرفه پزشکان جراح تهران است که با هدف دسترسی سریع، آسان و بدون واسطه به جراحان کشور در سرتاسر ایران ، جمع آوری شده است و در این بانک اطلاعاتی ، نام و نام خانوادگی پزشک، تخصص ، شماره تلفن همراه ، پست الکترونیک ( بیش از 50 درصد پزشکان ) ، شهر محل طبابت هر یک از پزشکان، با دقت فراتر از 95 درصد جمع آوری و طبقه بندی شده است و شماره موبایل جراحان تهران در زمینه صنعت ، بازرگانی ، خدماتی و همچنین پزشکی می تواند مثمر ثمر باشد ، زیرا کانال ارتباطی بین پزشکان و صاحبان کسب و مشاغلی مانند، واردات ابزار و محصولات پزشکی ، تولید و پخش لوازم پزشکی و جراحی را میسر می سازد.

شماره موبایل جراحان تهران ، امکان برقراری ارتباط با جراحان بدون محدودیت زمان و مکان را ممکن می سازد و برای مثال شرکت پخش خدمات پزشکی، می تواند از طریق پیامک یا پست الکترونیک (ایمیل) محصولات خویش را به پزشکان جراح تهران معرفی نمایند و از همین طریق اقدام به فروش و بازاریابی کنند و با توجه به اینکه جراحان تهران قشر پر مشغله جامعه هستند، در نتیجه برقراری ارتباط مستقیم با جراحان تهران و کشور دشوار است و داشتن شماره همراه و ایمیل موجب می گردد، پیام تبلیغاتی فعالان اقتصادی در زمینه پزشکی، بدون محدودیت زمانی از طریق پیامک یا ایمیل به شماره تلفن جراحان تهران ارسال گردد، و در هر زمان میسر برای جراحان تهران قابل دسترسی باشد.

شماره موبایل جراحان تهران

شماره موبایل جراحان تهران میتواند فاصله ها را با کمترین هزینه کم کند،علاوه بر این، این امر به خودی خود موجب برقراری ارتباطی مستمر جراحان تهران و صاحبان صنایع می باشد و در نتیجه سودآوری فراوان و مداوم را همراه خواهد داشت ، زیرا شرکتی که با پزشکان جراح تهران بدون واسطه ارتباط برقرار می کند و محصول خویش را به طور مستقیم به شخص جراح معرفی می کند، نه تنها از هزینه های اضافی برای ارتباط غیر مستقیم پرهیز می کند بلکه می تواند کالای خویش را بدون واسطه و متناسب با خواست و نیاز جامعه جراحان تهیه و برای ایشان در سرتاسر ایران ارسال نماید.

شماره تلفن جراحان تهران برای صاحبان صنایع نه تنها مفید بلکه ضروری است. گردآورندگان این مجموعه با علم به این ضرورت و اهمیت نهادن بر مدیریت زمان و فروش در هر یک از بخشهای صنعتی و بازرگانی، در تهیه شماره تلفن جراحان تهران ، کلیه استانداردها و الگوها را رعایت نموده و با اطمینان خاطر مجموعه ای با کم ترین خطای ممکن فراهم و عرضه نموده است و تلاش بر این بوده است تا لیست کاملی از جراحان تهران تهیه گردد و بخشی از اطلاعات این مجموعه به اختصار در ذیل آورده شده است.

شماره جراحان پلاستیک تهران شماره موبایل جراحان بینی تهران - شماره جراحان ارتوپد تهران - شماره جراحان قلب تهران شماره تلفن جراحان زیبایی تهران - شماره جراحان عمومی تهران - شماره جراحان پوست تهران شماره جراحان زنان تهران - شماره موبایل جراحان مغز و اعصاب تهران - شماره موبایل جراحان دست و فم و صورت.

شماره تلفن جراحان تهران

شماره تلفن پزشکان جراح تهران

شماره تلفن پزشکان جراح تهران را در فایل اکسل تدوین کرده ایم و از طریق این بانک نه تنها دسترسی به شماره تماس جراحان تهران بلکه دسترسی به شهر محل طبابت آنها نیز فراهم شده است و در نتیجه، مکان هایی که پزشکان جراح با تخصص مورد نظر صنایع خاص ، حضور دارند قابل شناسایی است و می توان از تبلیغات محلی و حضوری جهت معرفی محصول و انعقاد قرارداد کاری با مجموعه پزشکان جراح تهران بهره مند شد.

در این بانک حدود 2800 شماره تلفن پزشکان جراح تهران از سراسر ایران جمع آوری گردیده است. طراحان و جمع آوران این بانک با علم به ضرورت اطلاع رسانی فراگیر، و از آنجا که برای صنعتگران سراسر ایران تهیه محصول در کمترین زمان ممکن، و از هر شهری میسر باشد، امکان خرید آنلاین این محصول را فراهم نموده اند.

هزینه مادی وغیرمادی زیادی صرف جمع آوری شماره موبایل جراحان تهران گردیده است، لیکن به جهت مشتری مداری، قیمت پایه این محصول و نه متناسب با تلاش جمع آوری و اهمیت محصول، بلکه متناسب با جلب رضایت مشتری، 250 هزار تومان در نظر گرفته شده است.

هم اکنون بانک اطلاعات پزشکان جراحان تهران را خریداری کنید.

شماره تلفن پزشکان جراح تهران


شماره جراحان تهران
تعداد: 2800 شماره موبایل
قیمت : 250,000 تومان
شماره جراحان تهران

لیست پزشکان